KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak iş süreçlerimizin sürekli iyileşmesi ile;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, iş süreçlerimizin ve performansımızın sürekli iyileşmesiyle yüksek kaliteli, yenilikçi hizmetler sunarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, her Network Global Lojistik A.Ş. çalışanının ortak hedefi ve sorumluluğudur. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimiz çerçevesinde temel ilkelerimiz;

 • Müşteri odaklı iş anlayışı,
 • Sürekli gelişmeye ve yeniliğe dayalı düşünce yapısı,
 • Takım çalışmasını destekleyen süreçleri,
 • İnsana saygı, güven, dürüstlük ve yetki dağılımını savunan yapısı,
 • Çalışanlarının sürekli gelişimini sağlayan sistemleri,

  İle şirketimizin Kalite Yönetim Sisteminin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak; şirket politikamızdır.

  Müşterimiz tarafından yapılan yazılı veya sözlü tüm öneri, talep ve şikayetleri kayıt altına alırız, inceleriz ve kalıcı çözümler bulunması amaç ve gayretini gösteririz.

  Müşteri HİZMETLERİ

  Önceliğimiz; Müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran bir firma olmaktır...

  Network Global Lojistik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Bölümü'nün amacı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak, bu ihtiyaçları zamanında ve mutabık kalınan standartlar ile karşılamaktır. Bu hedef doğrultusunda, Müşteri Hizmetleri Bölümü'nde gerçekleştirilen başlıca faaliyetler şunlardır;

 • Müşteriden gelen hizmet siparişlerinin alınması,
 • Fiyatlandırma,
 • Müşterilerden gelebilecek öneri ve şikayetlerin değerlendirilmesi ve en kısa zamanda çözümlenmesi,

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Müşteri Memnuniyeti Politikamızın temelini " Müşteri Odaklılık " oluşturur. Amacımız müşterilerimiz ile uzun süreli ilişkiler kurmaktır.

  Network Global Lojistik A.Ş., tüm şubeleri ve geniş acente ağıyla, verilen hizmetlerin her aşamasında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taşımacılığın her alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

  Müşteri odaklı yönetim biçimini benimsemiş ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda kalite standartlarının korunması, yükseltilmesi ve buna bağlı olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına, yapılan yatırımları müşteri ihtiyaç ve beklentileri yönünde gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için hızlı, güvenilir, şeffaf bir hizmet ve uygulamada alternatifler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı kendine görev edinmiştir.