Tr Eng De Ru

Alternative content

Get Adobe Flash player

Comvex İstanbul 2011 Fuarı Ücretsiz Davetiye

Otomotiv sektöründe önemli bir güç birliğinin simgesi olan COMVEX İSTANBUL Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı sektörün önemli derneklerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

24 – 27 Kasım 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan ticari araçların en son modelleri ile seçkin yan sanayi kuruluşlarının ürün ve hizmetleri sergilenecektir.

OSD / Otomotiv Sanayii Derneği, TAİD / Ağır Ticari Araçlar Derneği ve TAYSAD / Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği işbirliği ile düzenlenen ve OICA / Uluslararası Motorlu Araç Üreticileri Organizasyonu listesinde yer alan Comvex İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı, 24 – 27 Kasım 2011 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Ticari araçlar, otobüs ve yan sanayi sektörlerinde güç birliğinin önemli bir göstergesi olarak tanımlanan, Comvex İstanbul Fuarı ticari araçların en son modelleri ile seçkin yan sanayi kuruluşlarının ürün ve hizmetleri sergilenecek. Türkiye ekonomisinin en önemli sanayi kollarından biri olan otomotiv sektörünün gelişmesi ve uluslararası ticarete yeni bir ivme getirmesi açısından olduğu kadar, yarattığı katma değer bakımından da son derece önem taşıyan bu fuar çerçevesinde, TÜYAP tarafından hedef yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kapsamlı tanıtım çalışması yürütülüyor.

Sektörün öncü firmalarının katılımı ile gerçekleştirilen organizasyon 98.000 metre kare kapalı alanda hazırlanıyor. Fuarcılık sektörünün en köklü kuruluşu olan TÜYAP çatısı altında bir araya gelen Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi sektörlerinin kuruluşları, dört günlük fuar süresince, basın toplantıları, devir teslim törenleri, kampanyalar, kokteyller, ana ve yan sanayi firma ikili görüşmeleri, yönetim kurulu toplantıları düzenleyecekler.

En son araç, donanım, sistem ve teknolojilerin toplu olarak sergileneceği fuar, Avrasya’nın en geniş kapsamlı fuar organizasyonu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Comvex İstanbul 2011 Fuar Davetiyesi için linke tıklayınız…